Deepcool | U-Pal | Notebook stand- cooler up to 19"
- TootjadDeepcool
- Mudel: DP-N214A5-UPAL
- Saadavus: 5
-
16€
Deepcool | U-Pal | Notebook stand- cooler up to 19"
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu (maksimaalne) | 1.5 W |
| Gross depth (mm) | 434 mm |
| Gross height (mm) | 340 mm |
| Gross weight | 1.01 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Hostiliides | USB |
| Kaal | 765 g |
| Kõrgus | 390X280X27.5mm cm |
| Laius | 390X280X27.5mm cm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 39.6 cm |
| Mõõdud (l x s x k) | 390X280X27.5mm mm |
| Müratase | 26.3 dB |
| Muud funktsioonid | *Ultra speed USB 3.0 pass-through connector for the fastest transfer speed *Unique U shape design provide the most fluent cold airflow to your notebook s hot spot *Angle adjustable to protect your spine for your health *Two 140mm fans covers equal areas t |
| Net weight | 0.435 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 64 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 575.00 g |
| Pöörlemiskiirus | 1000 RPM |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | U-Pal |
| Producer product name | Notebook stand- cooler up to 19" |
| Sisseehitatud jahutusventilaatorite arv | 2 pc(s) |
| Sügavus | 390X280X27.5mm cm |
| Tare weight (kg) | 0.575 kg |
| Toote värv | Black |
| USB liideste arv | 1 |
| USB versioon | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Ventilaatori jõudlus | 92.22 cfm |
| Ventilaatori läbimõõt | 14 cm |
| Volume (m3) | 0.0051646 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool u-pal notebook stand- cooler up to 19, dp-n214a5-upal, deepcool, jahutused

